Kérjük, támogassa iskolánkat az szja 1 %-ával, hogy diákjaink 2017-ben is

ingyenesen vehessenek részt iskolánk elismerten magas színvonalú szakképzésében. Kérjük korábbi diákjainkat, a jelenlegi tanulók szüleit, ismerőseit, támogassák az iskola fenntartását. A Gazdasági Szakoktatásért Alapítvány adószáma: 18049309-1-42.

Közeledik az adóbevallások határideje. Az adózók az idén is rendelkezhetnek arról, hogy befizetett személyi jövedelemadójuk 1 %-át melyik társadalmi szervezet, alapítvány javára kívánják átutaltatni.

Minden forint számít. Az ingyenes szakképzéshez a magániskolák csak a tanárok béréhez kapnak állami támogatást. A fűtés, világítás, az épület karbantartása, a számítógépek javítása, beszerzése  az iskolának és a fenntartónak a feladata, az állam nem járul hozzá.

Ehhez kérjük támogatásukat. Hogy diákjaink továbbra is tandíjmentesen vehessenek részt iskolánk elismerten magas színvonalú szakképzésében. 

Köszönjük a segítséget!